16.6. 2017 nám začíná dravcová sezóna

13. 6. 2017

Tak zahájení se čím dál víc blíží. Zase budou plné řeky rybářů což je i dobré i špatné protože jsou mezi námi rybáři, kterým jedna ryba za měsíc nestačí, což mi přijde docela šílené, ale každý na to má jiný názor. Ale tímhle se v tomto článku zabývat nechci. V tomto článku jsem chtěla upozornit na značku Lucky John ke které patří i značka Norfin. Tyto značky mají opravdu rozsáhlý sortiment. Značka Lucky John která je na Českém trhu pouhé dva roky! Pod značkou Lucky John se skrývá opravdu obsáhlý sortiment nástrah, které by se vám na zahájení mohly hodit. Mým favoritem na zahájeni je nástraha jménem HOGY HOG.

Je to nymfa která má docela velkou škálu barev a její rozměry jsou 1,6" , 1,2", . Tato nástraha se nejvíc hodí na pstruhy, candáty, jelce a okouny. Jak už jsem zmínila je to pro mě absolutní favorit na zahájení, protože tato nymfa nejen že má svůj unikátní tvar ale ten způsob jakým se reprezentuje ve vodě, tomu ryby prostě nemohou odolat! Hogy Hog je vlastně gumová nástraha která je uložena v aromatické soli. Já osobně se na zahájení straně moc těším a co vy? Petru zdar!

Denisa junior team Lucky John cz.

article img

Další články

article img

Januárová vychádzka

31. 1. 2018

Zdravím Vás, vážení rybári, vážení prívlačiari. V úvode môjho prvého článku, by som sa Vám chcel predstaviť ako čerstvý člen Pro teamu Lucky John. Moje meno je Marián.

article img

Lucky John - Basara

2. 1. 2018

Lucky John Basara je v dostání ve více velikostech. Menší velikosti jsou vhodné pro lov okounů, jelců a pstruhů. Větší pak pro lov bolenů, štik a sumců. Menší velikosti (35mm) jsou v provedení plovoucí formě. Větší velikosti pak v plovoucí i intermediální formě.

article img

Podzimní víkendová vycházka

29. 11. 2017

Víkend je za námi, ale za sebe mohu říct, že byl opět velmi produktivní. Ryby spolupracovaly ze začátku velmi neochotně. Není se ani čemu divit, protože se před pár dny velmi ochladilo a začalo mrznout. Taková změna s rybami každoročně velmi zamává a ochota žrát je poměrně nízká.

Článků celkem: 17