16.6. 2017 nám začíná dravcová sezóna

13. 6. 2017

Tak zahájení se čím dál víc blíží. Zase budou plné řeky rybářů což je i dobré i špatné protože jsou mezi námi rybáři, kterým jedna ryba za měsíc nestačí, což mi přijde docela šílené, ale každý na to má jiný názor. Ale tímhle se v tomto článku zabývat nechci. V tomto článku jsem chtěla upozornit na značku Lucky John ke které patří i značka Norfin. Tyto značky mají opravdu rozsáhlý sortiment. Značka Lucky John která je na Českém trhu pouhé dva roky! Pod značkou Lucky John se skrývá opravdu obsáhlý sortiment nástrah, které by se vám na zahájení mohly hodit. Mým favoritem na zahájeni je nástraha jménem HOGY HOG.

Je to nymfa která má docela velkou škálu barev a její rozměry jsou 1,6" , 1,2", . Tato nástraha se nejvíc hodí na pstruhy, candáty, jelce a okouny. Jak už jsem zmínila je to pro mě absolutní favorit na zahájení, protože tato nymfa nejen že má svůj unikátní tvar ale ten způsob jakým se reprezentuje ve vodě, tomu ryby prostě nemohou odolat! Hogy Hog je vlastně gumová nástraha která je uložena v aromatické soli. Já osobně se na zahájení straně moc těším a co vy? Petru zdar!

Denisa junior team Lucky John cz.

article img

Další články

article img

Makora v akci!

9. 11. 2017

Pravdou je, že věnuji nejvíce času lovu kaprů, ale občas se vrátím k plavané, feederu a nebo přívlači. Rád se procházím naším rybářským obchodem a sleduji, co nového výrobci rybářského vybavení zase vymysleli. V poslední době asi nejvíce obdivuji feederový program od značky Drennan. Jedním slovem to mají vymazlené a jejich produkty mě lákají, abych si šel k vodě povodit kapříka nebo cejnka. Snad přijde ten správný čas. Ovšem největší zájem a asi logicky v tomto čase, sleduji u značky Lucky John. Každý z nás prahne po tom si povodit pěknou štiku, candáta, okouna...

article img

Soutěž o nové Plandavky Lucky John

11. 10. 2017

Soutěž o nové Plandavky Lucky John - jezerní sezóna je v plném proudu a Team Lucky John cz a sk si pro Vás připravil Soutěž!! Hrajeme o nové modely Plandavek! Ty právě v těchto dnech přicházejí na Český trh!

Článků celkem: 15