16.6. 2017 nám začíná dravcová sezóna

13. 6. 2017

Tak zahájení se čím dál víc blíží. Zase budou plné řeky rybářů což je i dobré i špatné protože jsou mezi námi rybáři, kterým jedna ryba za měsíc nestačí, což mi přijde docela šílené, ale každý na to má jiný názor. Ale tímhle se v tomto článku zabývat nechci. V tomto článku jsem chtěla upozornit na značku Lucky John ke které patří i značka Norfin. Tyto značky mají opravdu rozsáhlý sortiment. Značka Lucky John která je na Českém trhu pouhé dva roky! Pod značkou Lucky John se skrývá opravdu obsáhlý sortiment nástrah, které by se vám na zahájení mohly hodit. Mým favoritem na zahájeni je nástraha jménem HOGY HOG.

Je to nymfa která má docela velkou škálu barev a její rozměry jsou 1,6" , 1,2", . Tato nástraha se nejvíc hodí na pstruhy, candáty, jelce a okouny. Jak už jsem zmínila je to pro mě absolutní favorit na zahájení, protože tato nymfa nejen že má svůj unikátní tvar ale ten způsob jakým se reprezentuje ve vodě, tomu ryby prostě nemohou odolat! Hogy Hog je vlastně gumová nástraha která je uložena v aromatické soli. Já osobně se na zahájení straně moc těším a co vy? Petru zdar!

Denisa junior team Lucky John cz.

article img

Další články

article img

Zahájená snů

25. 6. 2018

Očekávání a vteřiny, které se odehrávaly den před zahájenou, byly nepopsatelné a plné zvědavosti. Spolu s mým kamarádem, který byl mým parťákem při této rybářské slavnosti, jsme poctivě chystali nástrahy a veškeré vybavení do brzkých ranních hodin. Nakonec jsme únavou zalehli. Po hodině spánku zazvonil budík a my se vydali na velkou pískovnu s průzračnou vodou.

article img

Začátek sezony

5. 4. 2018

Sezóna se nám pomalu přibližuje. Nicméně já už jsem to nemohl vydržet a vyrazil jsem na soukromý revír, kde je možnost lovu na přívlač celý rok. Každý zapálený vláčkař ví, o čem mluvím, když řeknu, že mě ruce po třech měsících půstu od ryb brněly opravdu solidně.

article img

Januárová vychádzka

31. 1. 2018

Zdravím Vás, vážení rybári, vážení prívlačiari. V úvode môjho prvého článku, by som sa Vám chcel predstaviť ako čerstvý člen Pro teamu Lucky John. Moje meno je Marián.

Článků celkem: 19