16.6. 2017 nám začíná dravcová sezóna

13. 6. 2017

Tak zahájení se čím dál víc blíží. Zase budou plné řeky rybářů což je i dobré i špatné protože jsou mezi námi rybáři, kterým jedna ryba za měsíc nestačí, což mi přijde docela šílené, ale každý na to má jiný názor. Ale tímhle se v tomto článku zabývat nechci. V tomto článku jsem chtěla upozornit na značku Lucky John ke které patří i značka Norfin. Tyto značky mají opravdu rozsáhlý sortiment. Značka Lucky John která je na Českém trhu pouhé dva roky! Pod značkou Lucky John se skrývá opravdu obsáhlý sortiment nástrah, které by se vám na zahájení mohly hodit. Mým favoritem na zahájeni je nástraha jménem HOGY HOG.

Je to nymfa která má docela velkou škálu barev a její rozměry jsou 1,6" , 1,2", . Tato nástraha se nejvíc hodí na pstruhy, candáty, jelce a okouny. Jak už jsem zmínila je to pro mě absolutní favorit na zahájení, protože tato nymfa nejen že má svůj unikátní tvar ale ten způsob jakým se reprezentuje ve vodě, tomu ryby prostě nemohou odolat! Hogy Hog je vlastně gumová nástraha která je uložena v aromatické soli. Já osobně se na zahájení straně moc těším a co vy? Petru zdar!

Denisa junior team Lucky John cz.

article img

Další články

article img

Xl. Mezinárodní Mistrovství České republiky v Přívlači

4. 9. 2017

Xl. Mezinárodní Mistrovství České republiky v Přívlači je už minulostí! Přesto bych se tímto článkem závodům vrátil. Nominaci  za Středočeský územní svaz, obdržela naše nejmladší členka týmu Lucky John  Denisa Šoltysová v kategorii "Ženy" a byl to její první velký závod.Závodu se zúčastnili další dvě juniorky, které podobné závody už absolvovaly a nebýt mladých nadějí, závod by nebyl dramatický až do poslední vteřiny!

article img

Promo video Lucky John & Norfin CZ & SK

21. 7. 2017

Letošní rok je ve znamení spousty novinek. Tým Lucky John se rozhodl jít cestou jednoduchosti a krásy. Rozhodli jsme se pro Vás natočit video, které poukazuje na krásu rybařiny, která není jen o velkých rybách a přehnaném komfortu u vody....

Článků celkem: 11