16.4. 2017 nám začíná pstruhová sezóna

13. 4. 2017

Přátelé, kamarádi!
Už v neděli nám začíná pstruhová sezóna a tak je nejvyšší čas doplnit zásoby do krabiček. Můj osobní favorit na opatrné pstruhy je novinka pro rok 2017 - Troutino! Nástraha vyvinutá především k lovu lososovitých ryb. Díky postraním křidélkám, dostává nástraha zvláštní chod který nenechá žádnou rybu v klidu.

Lucky John team CZ Ondra.

article img

Další články

article img

Začátek sezony

5. 4. 2018

Sezóna se nám pomalu přibližuje. Nicméně já už jsem to nemohl vydržet a vyrazil jsem na soukromý revír, kde je možnost lovu na přívlač celý rok. Každý zapálený vláčkař ví, o čem mluvím, když řeknu, že mě ruce po třech měsících půstu od ryb brněly opravdu solidně.

article img

Januárová vychádzka

31. 1. 2018

Zdravím Vás, vážení rybári, vážení prívlačiari. V úvode môjho prvého článku, by som sa Vám chcel predstaviť ako čerstvý člen Pro teamu Lucky John. Moje meno je Marián.

article img

Lucky John - Basara

2. 1. 2018

Lucky John Basara je v dostání ve více velikostech. Menší velikosti jsou vhodné pro lov okounů, jelců a pstruhů. Větší pak pro lov bolenů, štik a sumců. Menší velikosti (35mm) jsou v provedení plovoucí formě. Větší velikosti pak v plovoucí i intermediální formě.

Článků celkem: 18