16.4. 2017 nám začíná pstruhová sezóna

13. 4. 2017

Přátelé, kamarádi!
Už v neděli nám začíná pstruhová sezóna a tak je nejvyšší čas doplnit zásoby do krabiček. Můj osobní favorit na opatrné pstruhy je novinka pro rok 2017 - Troutino! Nástraha vyvinutá především k lovu lososovitých ryb. Díky postraním křidélkám, dostává nástraha zvláštní chod který nenechá žádnou rybu v klidu.

Lucky John team CZ Ondra.

article img

Další články

article img

Makora v akci!

9. 11. 2017

Pravdou je, že věnuji nejvíce času lovu kaprů, ale občas se vrátím k plavané, feederu a nebo přívlači. Rád se procházím naším rybářským obchodem a sleduji, co nového výrobci rybářského vybavení zase vymysleli. V poslední době asi nejvíce obdivuji feederový program od značky Drennan. Jedním slovem to mají vymazlené a jejich produkty mě lákají, abych si šel k vodě povodit kapříka nebo cejnka. Snad přijde ten správný čas. Ovšem největší zájem a asi logicky v tomto čase, sleduji u značky Lucky John. Každý z nás prahne po tom si povodit pěknou štiku, candáta, okouna...

article img

Soutěž o nové Plandavky Lucky John

11. 10. 2017

Soutěž o nové Plandavky Lucky John - jezerní sezóna je v plném proudu a Team Lucky John cz a sk si pro Vás připravil Soutěž!! Hrajeme o nové modely Plandavek! Ty právě v těchto dnech přicházejí na Český trh!

Článků celkem: 15