16.4. 2017 nám začíná pstruhová sezóna

13. 4. 2017

Přátelé, kamarádi!
Už v neděli nám začíná pstruhová sezóna a tak je nejvyšší čas doplnit zásoby do krabiček. Můj osobní favorit na opatrné pstruhy je novinka pro rok 2017 - Troutino! Nástraha vyvinutá především k lovu lososovitých ryb. Díky postraním křidélkám, dostává nástraha zvláštní chod který nenechá žádnou rybu v klidu.

Lucky John team CZ Ondra.

article img

Další články

article img

Xl. Mezinárodní Mistrovství České republiky v Přívlači

4. 9. 2017

Xl. Mezinárodní Mistrovství České republiky v Přívlači je už minulostí! Přesto bych se tímto článkem závodům vrátil. Nominaci  za Středočeský územní svaz, obdržela naše nejmladší členka týmu Lucky John  Denisa Šoltysová v kategorii "Ženy" a byl to její první velký závod.Závodu se zúčastnili další dvě juniorky, které podobné závody už absolvovaly a nebýt mladých nadějí, závod by nebyl dramatický až do poslední vteřiny!

article img

Promo video Lucky John & Norfin CZ & SK

21. 7. 2017

Letošní rok je ve znamení spousty novinek. Tým Lucky John se rozhodl jít cestou jednoduchosti a krásy. Rozhodli jsme se pro Vás natočit video, které poukazuje na krásu rybařiny, která není jen o velkých rybách a přehnaném komfortu u vody....

article img

16.6. 2017 nám začíná dravcová sezóna

13. 6. 2017

Tak zahájení se čím dál víc blíží. Zase budou plné řeky rybářů což je i dobré i špatné protože jsou mezi námi rybáři, kterým jedna ryba za měsíc nestačí, což mi přijde docela šílené, ale každý na to má jiný názor.

Článků celkem: 11