16.4. 2017 nám začíná pstruhová sezóna

13. 4. 2017

Přátelé, kamarádi!
Už v neděli nám začíná pstruhová sezóna a tak je nejvyšší čas doplnit zásoby do krabiček. Můj osobní favorit na opatrné pstruhy je novinka pro rok 2017 - Troutino! Nástraha vyvinutá především k lovu lososovitých ryb. Díky postraním křidélkám, dostává nástraha zvláštní chod který nenechá žádnou rybu v klidu.

Lucky John team CZ Ondra.

article img

Další články

article img

Januárová vychádzka

31. 1. 2018

Zdravím Vás, vážení rybári, vážení prívlačiari. V úvode môjho prvého článku, by som sa Vám chcel predstaviť ako čerstvý člen Pro teamu Lucky John. Moje meno je Marián.

article img

Lucky John - Basara

2. 1. 2018

Lucky John Basara je v dostání ve více velikostech. Menší velikosti jsou vhodné pro lov okounů, jelců a pstruhů. Větší pak pro lov bolenů, štik a sumců. Menší velikosti (35mm) jsou v provedení plovoucí formě. Větší velikosti pak v plovoucí i intermediální formě.

article img

Podzimní víkendová vycházka

29. 11. 2017

Víkend je za námi, ale za sebe mohu říct, že byl opět velmi produktivní. Ryby spolupracovaly ze začátku velmi neochotně. Není se ani čemu divit, protože se před pár dny velmi ochladilo a začalo mrznout. Taková změna s rybami každoročně velmi zamává a ochota žrát je poměrně nízká.

Článků celkem: 17