Rybářský veletrh For Fishing 1.den - POZVÁNKA

15. 2. 2018

Rok s rokem se sešel a tento týden nás čeká rybářský svátek For Fishing. Jménem svým a celé firmy LK Baits Vás zveme na naší novou expozici o ploše více jak 250 m2, kde představíme velkou část novinek. Můžete se například těšit na absolutně nové řady boilies, nový feeder program nebo speciální ucelený program návnad a nástrah na Jesetery. Vedle novinek z krmení představíme i nové pruty Hunter a Active Line nebo nejlehčí kobru na trhu TORAY COBRA, kterou si můžete na blízkém parkovišti klidně vyzkoušet. Na expozici LK Baits si příjdou na své i milovníci přívlače, kde budou už tradičně presentovány exclusivní produkty Lucky John. Lucky John se těší velkému zájmu a proto si můžete tyto nástrahy přímo vyzkoušet v bazénu na našem stánku nebo se zajít podívat na každodenní přednášku našeho týmu Lucky John v ojedinělém obřím akváriu.

Firma LK Baits má exclusivní zastoupení dalších oblíbených značek a tak můžete otestovat celý sortiment krmení Marcel Van Den Eyende nebo si vyzkoušet kvalitní severské oblečení NORFIN. Na stánku LK Baits se nově objeví firma DRENNAN, kde představíme nové pruty ACOLYTE a mnoho jiných vychytávek pro plavanou a feeder. Z kapřařských firem dále v naší expozici naleznete značky ESP, FOX, KORDA a mnoho dalších. Pro první zákazníky bude na každého čekat speciální zboží za akční ceny, které budeme každým dnem dovážet a také překvapení v podobě velké soutěže o nový člun LK Baits a 100 kg boilies a pelet (soutežní kupóny získáte na našem stánku LK Baits po zakoupení zboží v min. hodnotě 500 Kč) a také slevy 10% na nákup v našem e-shopu www.lkbaits.cz při registraci v LK Baits i-pointu (samoobslužné dotykové zařízení uvnitř stánku LKL Baits).

article img

Další články

article img

Vánoční nadílka v LK Baits

6. 12. 2018

Vánoce jsou doslova za dveřmi a s nimi přichází naše už tradiční "Vánoční nadílka v LK Baits". V termínu 7. - 9.12. můžete nakoupit v LK Baits (eshop www.lkbaits.cz) za jedinečné ceny - 20% (ceny budou v tomto termínu nastaveny už po slevě) nebo na prodejně Lukáš Krása v Přelouči v termínu 15.12. při akci X-mas OPEN DAY, kde bude velký výprodej se slevami 20-70%, občerstvení ZDARMA a ke každému nákupu nad 1000 Kč dárková lahev výběrového vína. Otevřeno v tento den od 9 - 18:00.

article img

Kapří tajemství + Chytám svůj život

25. 11. 2018

Kapří tajemství - historicky nejprodávanější kaprařská kniha, kde své poznatky sepsali naši přední kapraři i odborníci z rybářských škol v posledním vydání Ti nesmí chybět! ...

article img

Niekoľko postrehov k jesennému rybolovu

13. 11. 2018

Mnohí rybári považujú jeseň za jedno z najkrajších období na ryby. Vedie nás k tomu viacero faktorov. Pri vode stretávame menej ľudí a na našich obľúbených revíroch tak môžeme chytať s oveľa väčším pokojom, ako tomu bolo v priebehu leta a počas hlavnej dovolenkovej sezóny. Ďalej, príroda je celá skrášlená jesennými farbami, stromy sa prezliekli do širokej škály červeno, žlto, hnedých farieb a rovnako aj úlovky bývajú často pekne sfarbené a vykŕmené do vyšších váhových kategórií. Jeseň na rybách je však okrem iného špecifická aj tým, že na jej začiatku bývajú podmienky často iné ako na jej konci.

Článků celkem: 147