Rybářský veletrh For Fishing 1.den - POZVÁNKA

15. 2. 2018

Rok s rokem se sešel a tento týden nás čeká rybářský svátek For Fishing. Jménem svým a celé firmy LK Baits Vás zveme na naší novou expozici o ploše více jak 250 m2, kde představíme velkou část novinek. Můžete se například těšit na absolutně nové řady boilies, nový feeder program nebo speciální ucelený program návnad a nástrah na Jesetery. Vedle novinek z krmení představíme i nové pruty Hunter a Active Line nebo nejlehčí kobru na trhu TORAY COBRA, kterou si můžete na blízkém parkovišti klidně vyzkoušet. Na expozici LK Baits si příjdou na své i milovníci přívlače, kde budou už tradičně presentovány exclusivní produkty Lucky John. Lucky John se těší velkému zájmu a proto si můžete tyto nástrahy přímo vyzkoušet v bazénu na našem stánku nebo se zajít podívat na každodenní přednášku našeho týmu Lucky John v ojedinělém obřím akváriu.

Firma LK Baits má exclusivní zastoupení dalších oblíbených značek a tak můžete otestovat celý sortiment krmení Marcel Van Den Eyende nebo si vyzkoušet kvalitní severské oblečení NORFIN. Na stánku LK Baits se nově objeví firma DRENNAN, kde představíme nové pruty ACOLYTE a mnoho jiných vychytávek pro plavanou a feeder. Z kapřařských firem dále v naší expozici naleznete značky ESP, FOX, KORDA a mnoho dalších. Pro první zákazníky bude na každého čekat speciální zboží za akční ceny, které budeme každým dnem dovážet a také překvapení v podobě velké soutěže o nový člun LK Baits a 100 kg boilies a pelet (soutežní kupóny získáte na našem stánku LK Baits po zakoupení zboží v min. hodnotě 500 Kč) a také slevy 10% na nákup v našem e-shopu www.lkbaits.cz při registraci v LK Baits i-pointu (samoobslužné dotykové zařízení uvnitř stánku LKL Baits).

article img

Další články

article img

Niekoľko postrehov k jarnému rybolovu 1

20. 3. 2018

Jarné obdobie je pre mnohých z nás časom, kedy netrpezlivo čakáme na našu prvú rybačku v danom roku. Po viac alebo menej dlhej zimnej pauze, ktorá je v našich podmienkach spôsobená zamrznutím revírov alebo zákonnými obmedzeniami, je naším prvoradým cieľom čím skôr vyraziť opäť k vode a posnažiť sa prekabátiť jedného z našich šupinatých protivníkov. Ako ale správne postupovať v jarnom období? Ako si vybrať vhodný revír, ako lokalizovať ryby, aké rybolovné techniky preferovať a ako teda naplno využiť jarné obdobie? Na tieto a aj na mnohé iné otázky týkajúceho sa jarného rybolovu sa vám posnažím ponúknuť odpoveď alebo aspoň návod či podnet na rozmýšľanie.

article img

Rozhovor : Lukáš Krása LK BAITS

28. 2. 2018

Vážení rybáři, rybářky, Tak jako každý rok se na nás rybáře valí na počátku rybářské sezóny nespočet novinek. Důkazem byla rybářská výstava For Fishing, kde jste mohli spatřit neuvěřitelné množství rybářského vybavení na jednom místě. Je vidět, že některé tuzemské rybářské firmy rostou každým rokem a daří se jim. Zřejmě největší dojem na nás udělala expozice firmy Lukáše Krásy  – LK Baits, která svou nabídkou, ale především slogany nad stánky zaujala většinu návštěvníků. My jsme vyzpovídali přímo majitele Lukáše Krásu.

Článků celkem: 127