Rybářský veletrh For Fishing 1.den - POZVÁNKA

15. 2. 2018

Rok s rokem se sešel a tento týden nás čeká rybářský svátek For Fishing. Jménem svým a celé firmy LK Baits Vás zveme na naší novou expozici o ploše více jak 250 m2, kde představíme velkou část novinek. Můžete se například těšit na absolutně nové řady boilies, nový feeder program nebo speciální ucelený program návnad a nástrah na Jesetery. Vedle novinek z krmení představíme i nové pruty Hunter a Active Line nebo nejlehčí kobru na trhu TORAY COBRA, kterou si můžete na blízkém parkovišti klidně vyzkoušet. Na expozici LK Baits si příjdou na své i milovníci přívlače, kde budou už tradičně presentovány exclusivní produkty Lucky John. Lucky John se těší velkému zájmu a proto si můžete tyto nástrahy přímo vyzkoušet v bazénu na našem stánku nebo se zajít podívat na každodenní přednášku našeho týmu Lucky John v ojedinělém obřím akváriu.

Firma LK Baits má exclusivní zastoupení dalších oblíbených značek a tak můžete otestovat celý sortiment krmení Marcel Van Den Eyende nebo si vyzkoušet kvalitní severské oblečení NORFIN. Na stánku LK Baits se nově objeví firma DRENNAN, kde představíme nové pruty ACOLYTE a mnoho jiných vychytávek pro plavanou a feeder. Z kapřařských firem dále v naší expozici naleznete značky ESP, FOX, KORDA a mnoho dalších. Pro první zákazníky bude na každého čekat speciální zboží za akční ceny, které budeme každým dnem dovážet a také překvapení v podobě velké soutěže o nový člun LK Baits a 100 kg boilies a pelet (soutežní kupóny získáte na našem stánku LK Baits po zakoupení zboží v min. hodnotě 500 Kč) a také slevy 10% na nákup v našem e-shopu www.lkbaits.cz při registraci v LK Baits i-pointu (samoobslužné dotykové zařízení uvnitř stánku LKL Baits).

article img

Další články

article img

Raz dobrá, raz zlá!

19. 9. 2018

V súvislosti s rybolovom na Liptovskej Mare sa kedysi vravievalo, že ak Mara dáva tak dáva poriadne, a ak berie tak berie tiež poriadne. Možno to nie je ani tak typické práve pre Liptovskú Maru, ale skôr je to niečo, čo sa prirodzene prejavuje pri opakovaných návštevách jedného revíru. Príležitostné návštevy akoby naplno neodkryli všetky možné stránky tej ktorej vody a my tak poznáme revír iba obmedzene. Revír Sahara...

article img

Jak na solidní PVA

11. 8. 2018

PVA různých druhů a typů se pro mnohé z nás stalo neoddělitelnou součástí rybolovné metody. Ve většině případů se však pravděpodobně jedná o použití PVA punčochy. Použití pevných PVA pytlíků, tzv. solid bag není až tak běžnou a v našich podmínkách používanou záležitostí. Do jisté míry je to evidentní i u samotného názvu, kde slovenská / česká verze názvu této prezentace není tak používána jako právě anglický název solid bag. I z toho důvodu si dovolím v průběhu tohoto článku používat pojem solid bag.

article img

Letní akce a slevy v LK Baits

20. 7. 2018

Vážení rybaříci, V LK Baits jsme si pro prázdniny připravili jedinečné slevy a výprodeje, které ocení nejen studenti, rybáři ale i všichni, kdo tráví čas v přírodě!

Článků celkem: 143