Rybářský veletrh For Fishing 1.den - POZVÁNKA

15. 2. 2018

Rok s rokem se sešel a tento týden nás čeká rybářský svátek For Fishing. Jménem svým a celé firmy LK Baits Vás zveme na naší novou expozici o ploše více jak 250 m2, kde představíme velkou část novinek. Můžete se například těšit na absolutně nové řady boilies, nový feeder program nebo speciální ucelený program návnad a nástrah na Jesetery. Vedle novinek z krmení představíme i nové pruty Hunter a Active Line nebo nejlehčí kobru na trhu TORAY COBRA, kterou si můžete na blízkém parkovišti klidně vyzkoušet. Na expozici LK Baits si příjdou na své i milovníci přívlače, kde budou už tradičně presentovány exclusivní produkty Lucky John. Lucky John se těší velkému zájmu a proto si můžete tyto nástrahy přímo vyzkoušet v bazénu na našem stánku nebo se zajít podívat na každodenní přednášku našeho týmu Lucky John v ojedinělém obřím akváriu.

Firma LK Baits má exclusivní zastoupení dalších oblíbených značek a tak můžete otestovat celý sortiment krmení Marcel Van Den Eyende nebo si vyzkoušet kvalitní severské oblečení NORFIN. Na stánku LK Baits se nově objeví firma DRENNAN, kde představíme nové pruty ACOLYTE a mnoho jiných vychytávek pro plavanou a feeder. Z kapřařských firem dále v naší expozici naleznete značky ESP, FOX, KORDA a mnoho dalších. Pro první zákazníky bude na každého čekat speciální zboží za akční ceny, které budeme každým dnem dovážet a také překvapení v podobě velké soutěže o nový člun LK Baits a 100 kg boilies a pelet (soutežní kupóny získáte na našem stánku LK Baits po zakoupení zboží v min. hodnotě 500 Kč) a také slevy 10% na nákup v našem e-shopu www.lkbaits.cz při registraci v LK Baits i-pointu (samoobslužné dotykové zařízení uvnitř stánku LKL Baits).

article img

Další články

article img

Trefa do žlutého – neobyčejná kukuřice!

10. 6. 2018

O kukuřici snad každý rybář ví, že je to jedna z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších návnad po celém světě. Jak prostý, ale na druhou stranu nevšední nápad je vyrobit nástrahu na bázi kukuřice. Zdá se, že z hlediska výroby nic komplikovaného. Prostě smíchat kukuřičnou mouku, CSL extrakt a sirup a nástraha musí být na světě. Popravdě i my jsme začali stejně, ale výsledek během pár měsíců testování nebyl nikterak oslnivý, a tak jsme od vývoje kukuřičného boilies ustoupili. Až koncem roku 2014 jsme se k vývoji vrátili na základě požadavků maďarských rybářů, kteří prahli po kukuřičném boilies. A tak jsme se do toho zase pustili...

article img

Tekuté potravy – jak se v nich vyznat

4. 6. 2018

Samotná tekutá potrava by měla připomínat potravinový signál, který dokážou kapři identifikovat jako zdroj potravy. Je zapotřebí však doplnit i to, že tyto tekuté potravy jsou vyráběny z přírodních ingrediencí a neobsahují konzervační látky. Na místě je však otázka, když se jedná o přírodní produkty, které nemají umělé konzervační látky, jak je zabezpečená jejich stabilizace? V tomto směru se velmi šikovným způsobem kombinuje výrobní proces a přírodní procesy konzervace, kterými jsou sůl, cukr, melasa a podobně. Výsledkem je slaný nebo sladká tekutý roztok, který sám o sobě působí konzervačně.

article img

IQ Pop-Up – nejen pro feeder

25. 5. 2018

V rybářských firmách se více a více setkáváme s nabídkou návnad a nástrah, které jsou určeny na rybolov feederem. Je to však pochopitelné, protože rybáři mají jen omezené časové možnosti a na ryby se dostanou pouze na krátké vycházky, které se stávají běžnou součástí rybářského života. Nabízené produkty na feeder jsou efektivní...

Článků celkem: 138