Kapří tajemství + Chytám svůj život

25. 11. 2018

Kapří tajemství - historicky nejprodávanější kaprařská kniha, kde své poznatky sepsali naši přední kapraři i odborníci z rybářských škol v posledním vydání Ti nesmí chybět! V knize naleznete spoustu užitečných rad a dozvíte se podrobněji o kaprovi.
https://www.lkbaits.cz/kniha-kapri-tajemstvi/

Chytám svůj život - druhá kniha vášnivého českého rybáře a uznávaného odborníka na výrobu kapřích návnad a nástrah Lukáše Krásy otevře brány všem k poznání úžasného světa rybařiny.
https://www.lkbaits.cz/casopis/poradna/casopis/kategorie/2014/kniha-chytam-svuj-zivot-lukas-krasa/

article img

Další články

article img

Vánoční nadílka v LK Baits

6. 12. 2018

Vánoce jsou doslova za dveřmi a s nimi přichází naše už tradiční "Vánoční nadílka v LK Baits". V termínu 7. - 9.12. můžete nakoupit v LK Baits (eshop www.lkbaits.cz) za jedinečné ceny - 20% (ceny budou v tomto termínu nastaveny už po slevě) nebo na prodejně Lukáš Krása v Přelouči v termínu 15.12. při akci X-mas OPEN DAY, kde bude velký výprodej se slevami 20-70%, občerstvení ZDARMA a ke každému nákupu nad 1000 Kč dárková lahev výběrového vína. Otevřeno v tento den od 9 - 18:00.

article img

Niekoľko postrehov k jesennému rybolovu

13. 11. 2018

Mnohí rybári považujú jeseň za jedno z najkrajších období na ryby. Vedie nás k tomu viacero faktorov. Pri vode stretávame menej ľudí a na našich obľúbených revíroch tak môžeme chytať s oveľa väčším pokojom, ako tomu bolo v priebehu leta a počas hlavnej dovolenkovej sezóny. Ďalej, príroda je celá skrášlená jesennými farbami, stromy sa prezliekli do širokej škály červeno, žlto, hnedých farieb a rovnako aj úlovky bývajú často pekne sfarbené a vykŕmené do vyšších váhových kategórií. Jeseň na rybách je však okrem iného špecifická aj tým, že na jej začiatku bývajú podmienky často iné ako na jej konci.

article img

Lov v korytě řeky

30. 9. 2018

Léto je tu a u vody je hodně živo. Jsou dny, kdy není šance si sednout na pohodové fleky, jako jsou tišiny a jiná přístupná místa. Ale některá místa jsou přesto pořád volná. U nás to jsou místa, kde je koryto řeky hned u břehu. Silný proud a nepohodlný břeh je asi důvod, že jsou neobsazeny. Díky tomu si myslím, že právě tahle místa vyhledávají zkušené ryby. Nejsou tu ve stresu z vlasců a mají tu dostatek kyslíku a přirozené potravy. Právě těmto místům se rád věnuji od léta do pozdního podzimu.

Článků celkem: 147