LK BAITS Team věrnostní sleva 5% až 15% na každý nákup
Získat slevu

Balsax vlasec Iguana 0,50mm 100m

Balsax vlasec Iguana 0,50mm 100m

Výrobce: Balsax

Vlasec, který spojuje sílu s citlivostí. Ideální hladkost, velmi snadno se potápí, vhodná… Celý popis

Katalogové číslo: B0I50

121 Kč s DPH
Po registraci 121 Kč 115 Kč

Skladem: 4 ks
+
-

Popis produktu

Vlasec, který spojuje sílu s citlivostí. Ideální hladkost, velmi snadno se potápí, vhodná roztažitelnost a vysoká odolnost vlasce, stoprocentní síla uzlů. Barva: Khaki.

STOPROCENTNÍ SÍLA UZLŮ Každý uzel je nejslabším místem na vlasci. Dokonce i dva uzly, zavázané na vlasci nezpůsobí ztrátu jeho vlastností.

MALÁ ROZTAŽITELNOST Vlasec Iguana amortizuje náhlé trhnutí ryby takovým způsobem, že se dovede tak roztáhnout, aby nedošlo k jehoprasknutí a zároveň umožňuje celkově rybu zdolat.

ODOLNOST NA ROZTRŽENÍ OTĚREM. Všechny výstupky, zářezy a ostré hrany jsou nebezpečná místa pro vlasec, poněvadž právě tam dochází k jeho prasknutí. Vlasec Iguana obsahuje kopolymery, které způsobují, že uvedené nedostatky nemají na vlasec žádný vliv.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázat na mapě

E-mail:

Otevírací doba

Letní období
DUBEN - ŘÍJEN
PO-NE:
8:30 - 17:00

Zimní období
LISTOPAD - BŘEZEN
PO-PA:
8:30 - 17:00
Sobota:
8:30 - 12:00
Neděle:
ZAVŘENO