article img

Test - ESP Bobbin

21. 6. 2017

ESP Barrel Bobbin predstavuje spojenie dizajnovo vydareného a funkčného swingra. Takéto spojenie pritom nie je vždy v rybárskom náčiní pravidlom a samozrejmosťou.

article img

Dva dny na Slapech

21. 6. 2017

Na tuhle dvoudenní vycházku jsem se rozhodl vyzkoušet boilies Mussel. Stejně jako při předchozí objednávce naprosto extrémní rychlost doručení. Prostě skvělý a tak by to asi mělo fungovat. Po otevření a přivonění k boiliesu se nemůžu dočkat dne odjezdu. Říkám si, tak tohle, to musí prostě makat. Úplně luxusní mušlová vůně, to bude pecka.

article img

Maková panenka

20. 6. 2017

Bylo lehce po páté, kdy jsem zamykal prodejnu a uháněl k domovu, kde na mě už čekala rodina.  

article img

Sahara Two Tone

20. 6. 2017

Two tone Sahara kapor mi urobil veľkú radosť, nakoľko takýto typ kaprov som už niekoľko krát videl v časopisoch alebo inde na sociálnych sieťach, no osobne som takého kapra ešte nikdy neulovil.

article img

Krátká pětihodinovka na svazovce

19. 6. 2017

Ahoj LKáčka, naplánovali jsme si s přáteli třídenní chytačku na jedné krásné soukromé vodě a já se rozhodl, že si týden předtím u nás na svazovce vyzkouším pro mě "novou" příchuť Spice Shrimp, která však mezi kapraři funguje již několik let a měla by být jakousi  mou tajnou zbraní na výpravě. Proto jsem vyrazil na kratičkou vycházku, kdy povětšinou okolo 7 večer nahazuji pruty a čekám, zda se na mě do půlnoci usměje nějaký ten šupináč.

article img

LK BOYS - Talent - Martin Kulišťák CZ

19. 6. 2017

Ahoj,  jmenuji se Martin, je mi 32 let a jsem z Hustopeč nad Bečvou. Rybařit jsem začal ve svých 12 letech, kdy jsme prošli s bráchou rybářským kroužkem v MO Rožnov p. R.

article img

Šupík z Moravy

17. 6. 2017

Zdravím LK Baits a LK Boys, zasílám šupíka z krátké akce z mé oblíbené řeky Moravy.

article img

LK BOYS - Talent - Josef Vendolský CZ

17. 6. 2017

Ahoj, jmenuji se Josef Vendolský a je mi 25 let. Pocházím ze Severních Čech z Děčína. Rybaření se věnuji už od raného dětství, takže vlastně celý život. Začínal jsem asi jako každý jiný rybář.

article img

LK BOYS - Talent - Miroslav Gintar CZ

17. 6. 2017

Ahoj, jmenuji se Miroslav Gintar a je mi 25 let, pocházím z Vítkova na Opavsku. S rybařinou jsem začal jako malý kluk, když jsem našel u dědy ve skříni silon a nějaké háčky. Tehdy jsem chodil na takový malinký "rybníček", který měl tak 15x15 metrů a chytal jsem okouny.

Článků celkem: 2793